Göteborgs Bowlingförbund

Utvecklat av     Meriq

Torsdagen den 7 december 18:30

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till denna start just nu:

 

Anmälda lag


 

Namn

Klubb

Klass
1. Jani Silvén Team Lerum BC Herr
  Ken Holmgren Team Lerum BC Herr
  Peter Thorsson Team Lerum BC Herr
2. Christer Jakobsson Kungälvs BK Herr
  Marcus Jacobsson Kungälvs BK Herr
  Samuel Svensson Kungälvs BK Herr
3. Annika Jonsson Nord IFK Göteborg Bowling Dam Dam
  Marie Alm IFK Göteborg Bowling Dam Dam
  Marie Larsson IFK Göteborg Bowling Dam Dam
4. Gudrun Larsson BK Hu-Pi Dam
  Jeanette Johansson Team X-Calibur BK Dam
  Sara Hedlund BK Hu-Pi Dam
5. Anders Hesselgren Kungälvs BK Herr
  Christer Niklasson Kungälvs BK Herr
  Ulf Wennerbeck Kungälvs BK Herr
6. Anthon Alexandersson Örgryte IS BF Herr
  Hampus Nilsson Örgryte IS BF Herr
  Tomas Malmberg Örgryte IS BF Herr
7. Andreas Kleinschnittger Team Pergamon BC Herr
  Marcus Kleinschnittger Team Pergamon BC Herr
  Pär Svensson Team Pergamon BC Herr
8. Adam Andersson Team Pergamon BC Herr
  Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Herr
  Mattias Olsson Team Pergamon BC Herr
9. Anton Elofsson Team Pergamon BC Herr
  Christoffer Jakobsson Team Pergamon BC Herr
  Jesper Jacobsen Team Pergamon BC Herr
10. Inge Johansson Team Pergamon BC Herr
  Johnny Magnusson Team Pergamon BC Herr
  Marcus Hultén Team Pergamon BC Herr
 

 

Anmälda spelare


 

Namn

Klubb

Klass
11. Adam Andersson Team Pergamon BC Herr
12. Anders Hesselgren Kungälvs BK Herr
13. Andreas Kleinschnittger Team Pergamon BC Herr
14. Anthon Alexandersson Örgryte IS BF Herr
15. Anton Elofsson Team Pergamon BC Herr
16. Benjamin Jonsson Team Pergamon BC Herr
17. Christer Jakobsson Kungälvs BK Herr
18. Christer Niklasson Kungälvs BK Herr
19. Christoffer Jakobsson Team Pergamon BC Herr
20. Hampus Nilsson Örgryte IS BF Herr
21. Inge Johansson Team Pergamon BC Herr
22. Jani Silvén Team Lerum BC Herr
23. Jesper Jacobsen Team Pergamon BC Herr
24. Johnny Magnusson Team Pergamon BC Herr
25. Ken Holmgren Team Lerum BC Herr
26. Marcus Hultén Team Pergamon BC Herr
27. Marcus Jacobsson Kungälvs BK Herr
28. Marcus Kleinschnittger Team Pergamon BC Herr
29. Mattias Olsson Team Pergamon BC Herr
30. Peter Thorsson Team Lerum BC Herr
31. Pär Svensson Team Pergamon BC Herr
32. Samuel Svensson Kungälvs BK Herr
33. Tomas Malmberg Örgryte IS BF Herr
34. Ulf Wennerbeck Kungälvs BK Herr
35. Annika Jonsson Nord IFK Göteborg Bowling Dam Dam
36. Gudrun Larsson BK Hu-Pi Dam
37. Jeanette Johansson Team X-Calibur BK Dam
38. Marie Alm IFK Göteborg Bowling Dam Dam
39. Marie Larsson IFK Göteborg Bowling Dam Dam
40. Sara Hedlund BK Hu-Pi Dam